Sdružení pro město Králův Dvůr ...

Občanské sdružení Králova Dvora

Společné prohlášení nezávislých zastupitelů

Jako zvolení nezávislí zastupitelé za Občanské sdružení Králova Dvora jsme sjednotili svůj postup při povolebních vyjednáváních se zastupiteli za SNK - Evropští demokraté (Nezávislí Králodvoráci za slušnou politiku). Společně preferujeme spolupráci s Občanskou demokratickou stranou a jsme připraveni jednat o nominaci jejího lídra na post starosty Králova Dvora.

  • Vzhledem k blízkosti volebních programů a podobnosti našich vizí na budoucnost Králova Dvora jsme se jako nezávislí zastupitelé jednoznačně dohodli na společném postupu při povolebních vyjednáváních.
  • "Blok nezávislých zastupitelů" představuje sílu 5 mandátů - což je nejsilnější uskupení v novém zastupitelstvu.
  • Náš volební výsledek chápeme jako výraz odpovědnosti, chceme proto postupovat konstruktivně, v zájmu Králova Dvora.

Na základě výsledků voleb, v nichž v Králově Dvoře zvítězila ODS, preferujeme povolební spolupráci s touto stranou a jsme připraveni jednat o nominaci jejího lídra na post starosty.

Cílem naší snahy je obměnit vedení radnice tak, aby vznikl nový, dynamický tým složený z programově blízkých subjektů, který bude pokračovat v tom dobrém, co bylo v Králově Dvoře vykonáno a bude přicházet s novými myšlenkami - ku prospěchu města.

Mgr. Josef Rozhoň
Kamíl Machart
Jiří Pohanka
Ing. Jan Choc
Mgr. Tomáš Kasseckert

Víte, že ... ?

  • - starosta Karel Mencl získal pozemek, který nebyl nabídnut občanům, za cenu 50 Kč/m2 a navíc při žádosti předložil zastaralou katastrální mapu (pravděpodobně z doby protektorátu)? Přesto prodej pozemku většina zastupitelů schválila!
  • - za rozestavěnou sportovní halu zaplatilo město již přes 29 000 000 Kč a konečná cena je již v této fázi výstavby navyšována o náklady na vícepráce ve výši přes 5 000 000 Kč? Ekonomická výhodnost nabídky byla přitom hlavním kritériem výběrového řízení.
Nevíte? Čtěte fakta!Obsah stránek © Občanské sdružení Králova Dvora - sdružení pro ochranu zájmů obyvatel a lepší životní prostředí.
Popelky Biliánové 236, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 311 636 373, e-mail: , www.sdruzeni.kraluvdvur.cz
Tvorba stránek: Pavel Bokr a Jan Vyhnánek - Králův Dvůr
Postavičky pana Lístečka: © Iva Vyhnánková - Králův Dvůr
[CNW:Counter]