Sdružení pro město Králův Dvůr ...

Občanské sdružení Králova Dvora

Komunální volby 2006

Pokud chceme účinně hájit zájmy občanů našeho města, považujeme za rozhodující aktivně se podílet i na jeho vedení.

Domníváme se, že nezávislí iniciativní občané rozumí svému městu a dovedou zacházet se svými spoluobčany lépe než zástupci politických stran. Řídíme se heslem: Komunální politika je o lidech, nikoliv o politických stranách.

Nesouhlasíme se zbytečným zadlužováním města ani s tím, jak jsou zadávány a realizovány veřejné zakázky. Nesouhlasíme se způsobem informování obyvatel a nelíbí se nám postoj vedení města k ochraně životního prostředí. Nelíbí se nám, že osobní zájmy řady členů vedení radnice převažují nad zájmy občanů!

Chceme nadále pokračovat ve vytrvalé práci pro občany. Zda nám svými hlasy umožníte získat významný vliv ve vedení města, je jen na Vás. Úsilí vynaložené při získávání důležitých informací (těžko někdo uvěří, jak složité je mnohdy získat klíčové informace k řešeným kauzám) a mnohdy marném boji za občany, pak budeme moci uplatnit při naplňování dalších cílů.

Víte, že ... ?

  • - starosta Karel Mencl získal pozemek, který nebyl nabídnut občanům, za cenu 50 Kč/m2 a navíc při žádosti předložil zastaralou katastrální mapu (pravděpodobně z doby protektorátu)? Přesto prodej pozemku většina zastupitelů schválila!
  • - za rozestavěnou sportovní halu zaplatilo město již přes 29 000 000 Kč a konečná cena je již v této fázi výstavby navyšována o náklady na vícepráce ve výši přes 5 000 000 Kč? Ekonomická výhodnost nabídky byla přitom hlavním kritériem výběrového řízení.
Nevíte? Čtěte fakta!Obsah stránek © Občanské sdružení Králova Dvora - sdružení pro ochranu zájmů obyvatel a lepší životní prostředí.
Popelky Biliánové 236, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 311 636 373, e-mail: , www.sdruzeni.kraluvdvur.cz
Tvorba stránek: Pavel Bokr a Jan Vyhnánek - Králův Dvůr
Postavičky pana Lístečka: © Iva Vyhnánková - Králův Dvůr
[CNW:Counter]