Sdružení pro město Králův Dvůr ...

Občanské sdružení Králova Dvora

< Návrat na seznam názorů

Vychodil nemá dostatek odvahy

Názor občana:

Vazeni nezavisli kandidati,
po peclivem cteni Vaseho clanku Povolebni matematika je zrejme, ze p. Vychodil byl predem domluven s tehdejsim starostou p.Menclem, ze zachovaji status quo. Vzdyt meli tak krasne rozdane karty! Bohuzel nema dostatek odvahy s timto seznamit ty, kteri s nim jednaji o postu starosty. Proste srab. Myslim, ze ani jeho spolustranici v zastupitelstvu, nemaji potuchy o jeho charakteru. I kdyz mozna leccos odkoukal od p. Hrube. A co p. Chlupova, vychovatelka kralodvorskych deti? Mozna se Vam nepodari mnoho, ale ve vas 5 ti zastupitelich je aspon nadeje, ze existuji jeste slusni lide.
Preji pevne nervy.
Vas volic

Naše reakce

Děkujeme za Váš názor, budeme se snažit nezklamat Vaši důvěru.

Příspěvky občanů jsou uveřejňovány v plném znění a nevyjadřují názor redakce.

Víte, že ... ?

  • - starosta Karel Mencl získal pozemek, který nebyl nabídnut občanům, za cenu 50 Kč/m2 a navíc při žádosti předložil zastaralou katastrální mapu (pravděpodobně z doby protektorátu)? Přesto prodej pozemku většina zastupitelů schválila!
  • - za rozestavěnou sportovní halu zaplatilo město již přes 29 000 000 Kč a konečná cena je již v této fázi výstavby navyšována o náklady na vícepráce ve výši přes 5 000 000 Kč? Ekonomická výhodnost nabídky byla přitom hlavním kritériem výběrového řízení.
Nevíte? Čtěte fakta!Obsah stránek © Občanské sdružení Králova Dvora - sdružení pro ochranu zájmů obyvatel a lepší životní prostředí.
Popelky Biliánové 236, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 311 636 373, e-mail: , www.sdruzeni.kraluvdvur.cz
Tvorba stránek: Pavel Bokr a Jan Vyhnánek - Králův Dvůr
Postavičky pana Lístečka: © Iva Vyhnánková - Králův Dvůr
[CNW:Counter]