Sdružení pro město Králův Dvůr ...

Občanské sdružení Králova Dvora

< Návrat na seznam názorů

Přání pro občanské sdružení

Názor občana:

Vážený pane Rozhoň,
již dlouhou dobu sleduji Vaši snahu o zlepšení komunální politiky v Králově Dvoře. Hodně věcí se Vám podařilo, a tak Vám budu držet palce, aby pro Vás - Občanské sdružení - volby dopadly úspěšně. Také doufám, že se posunete z "pouhého" zastupitele do funkce starosty či místostarosty. Přeju úspěšné povolební jednání (s početným mandátem v zádech).
Vaše fanynka.

Naše reakce

Mnohokrát děkuji za přání a pokud se mě, ale i ostatním kandidátům za Občanské sdružení podaří získat mandát zastupitele města Králova Dvora uděláme vše pro to, abychom Vaši důvěru nezklamali. Samozřejmě povolební vyjednávání nebudou snadná, ale my je povedeme tak, abychom se především těm, kteří nám dali svůj hlas, nezpronevěřili.
Ještě jednou děkuji za Vaše povzbudivá slova

Příspěvky občanů jsou uveřejňovány v plném znění a nevyjadřují názor redakce.

Víte, že ... ?

  • - starosta Karel Mencl získal pozemek, který nebyl nabídnut občanům, za cenu 50 Kč/m2 a navíc při žádosti předložil zastaralou katastrální mapu (pravděpodobně z doby protektorátu)? Přesto prodej pozemku většina zastupitelů schválila!
  • - za rozestavěnou sportovní halu zaplatilo město již přes 29 000 000 Kč a konečná cena je již v této fázi výstavby navyšována o náklady na vícepráce ve výši přes 5 000 000 Kč? Ekonomická výhodnost nabídky byla přitom hlavním kritériem výběrového řízení.
Nevíte? Čtěte fakta!Obsah stránek © Občanské sdružení Králova Dvora - sdružení pro ochranu zájmů obyvatel a lepší životní prostředí.
Popelky Biliánové 236, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 311 636 373, e-mail: , www.sdruzeni.kraluvdvur.cz
Tvorba stránek: Pavel Bokr a Jan Vyhnánek - Králův Dvůr
Postavičky pana Lístečka: © Iva Vyhnánková - Králův Dvůr
[CNW:Counter]