Sdružení pro město Králův Dvůr ...

Občanské sdružení Králova Dvora

< Návrat na seznam názorů

Stavba motelu v Popovicích

Názor občana:

Vážení přátelé,
v Popovicích za Litavkou u benzinky Jett se staví něco, o čem ani někteří zastupitelé nevědí, co to je. Máme obavu, že se jedná o velkokapacitní parkoviště pro kamiony. Jestli je toto pravda, kladu si otázku, kdo tuto stavbu povolil, a proč o tom nikdo nic neví. Jako by nestačilo, že musíme trpět hluk a zplodiny z dálnice, ještě budeme muset snášet a dýchat zplodiny z parkujících kamionů. Je přece všem dobře známo, co takováto parkoviště přinášejí. Kriminální živly a prostitutky, které se svými zákazníky budou v autech brázdit celé okolí. Takže se připravme na to, že naše děti se budeme bát pouštět ven. Pěkné nadělení! Byla bych ráda, kdyby se na těchto stránkách objevilo co se tu vlastně děje, a co proti tomu budeme dělat.
Děkuji a zdravím
Olga Krbcová

Naše reakce

Vážená paní Krbcová,
dle informací, které jsem obdržel od starosty Mencla a na Stavebním úřadě od pí.Vildové se jedná o dvě stavební akce, které jsou různého druhu a na sobě nezávislé:

  • tam, kde jsou vybagrované základy se staví motel
  • tam, kde se naváží zemina probíhá regulace říčního toku
Tolik zatím tato nepříliš obsažná zpráva, slibuji že se budu i nadále touto lokalitou zabývat a brzy Vám sdělím další podrobnější informace.
S pozdravem
Josef Rozhoň

Reakce občanů:

Vážený pane Rozhoni,
děkuji Vám za odpověď a Váš zájem. Budu bedlivě sledovat, co jste nového zjistil.
S pozdravem
Olga Krbcová

Příspěvky občanů jsou uveřejňovány v plném znění a nevyjadřují názor redakce.

Víte, že ... ?

  • - starosta Karel Mencl získal pozemek, který nebyl nabídnut občanům, za cenu 50 Kč/m2 a navíc při žádosti předložil zastaralou katastrální mapu (pravděpodobně z doby protektorátu)? Přesto prodej pozemku většina zastupitelů schválila!
  • - za rozestavěnou sportovní halu zaplatilo město již přes 29 000 000 Kč a konečná cena je již v této fázi výstavby navyšována o náklady na vícepráce ve výši přes 5 000 000 Kč? Ekonomická výhodnost nabídky byla přitom hlavním kritériem výběrového řízení.
Nevíte? Čtěte fakta!Obsah stránek © Občanské sdružení Králova Dvora - sdružení pro ochranu zájmů obyvatel a lepší životní prostředí.
Popelky Biliánové 236, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 311 636 373, e-mail: , www.sdruzeni.kraluvdvur.cz
Tvorba stránek: Pavel Bokr a Jan Vyhnánek - Králův Dvůr
Postavičky pana Lístečka: © Iva Vyhnánková - Králův Dvůr
[CNW:Counter]