Sdružení pro město Králův Dvůr ...

Občanské sdružení Králova Dvora

< Návrat na seznam názorů

Maltárna bude

Názor občana:

Maltarna bude a hotovo.ten provoz bude vetsi i tak a stavet se bude taky kdys muzete povolovat stavby nad hypernovou a jinde a priroda mizi tak proc by nemohla na cementarne bejvali stat maltarna kde se to jen micha a zadnej bordel to nedela.ta vase polityka!!!!!!!!!!!!!!!

Naše reakce

Vážený pane/paní,
pokud si pozorně přečtete veškeré podklady týkající se zamýšlené stavby maltárny fy Maxit tak zjistíte, že připomínky a námitky byly vedeny především v těchto oblastech:

  • těžká kamionová doprava středem obce
  • zvýšená hluková zátěž
  • zvýšené emise polétavého prachu
  • zpracování nebezpečných látek

Vážený pane/paní,
mylně se domníváte, že se uvedená maltárna měla vybudovat na kraji města v bývalé cementárně, naopak maltárna měla stát poblíž městskáho centra (viz. mapa), sevřena bytovou zástavbou a nepochybně by výrazně negativním způsobem ovlivnila život místních obyvatel. Pokud by se však měla uskutečnit výstavba maltárny v bývalé cementárně a neměla by v tomto smyslu a v uvedených oblastech nepříznivý vliv na životní prostředí, bylo by možné o ní uvažovat.

Příspěvky občanů jsou uveřejňovány v plném znění a nevyjadřují názor redakce.

Víte, že ... ?

  • - starosta Karel Mencl získal pozemek, který nebyl nabídnut občanům, za cenu 50 Kč/m2 a navíc při žádosti předložil zastaralou katastrální mapu (pravděpodobně z doby protektorátu)? Přesto prodej pozemku většina zastupitelů schválila!
  • - za rozestavěnou sportovní halu zaplatilo město již přes 29 000 000 Kč a konečná cena je již v této fázi výstavby navyšována o náklady na vícepráce ve výši přes 5 000 000 Kč? Ekonomická výhodnost nabídky byla přitom hlavním kritériem výběrového řízení.
Nevíte? Čtěte fakta!Obsah stránek © Občanské sdružení Králova Dvora - sdružení pro ochranu zájmů obyvatel a lepší životní prostředí.
Popelky Biliánové 236, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 311 636 373, e-mail: , www.sdruzeni.kraluvdvur.cz
Tvorba stránek: Pavel Bokr a Jan Vyhnánek - Králův Dvůr
Postavičky pana Lístečka: © Iva Vyhnánková - Králův Dvůr
[CNW:Counter]