Sdružení pro město Králův Dvůr ...

Občanské sdružení Králova Dvora

< Návrat na seznam názorů

Dotaz: Výstavba na poli za Knížecím

Dotaz občana:

Muzu se zeptat jak to vypada s vystavbou na poli za knizecim?

Naše odpověď

Vážená/ý paní, pane,
výstavbu na poli za Knížecím již Králův Dvůr nemůže ovlivnit, neboť v akciové společnosti Centrum a.s., která byla za účelem výstavby založena má cca 25% akcií, je tudíž minoritním akcionářem. Majoritní vlastník nebude mít zájem stavět urbanisticky zajímavé náměstí, jak ještě nedávno starosta deklaroval, ale bude sledovat pouze zisk, tj. co nejvíce bytů bez ohledu na potřeby města. Další informace určitě rád podá starosta.
S pozdravem
J.Rozhoň

Příspěvky občanů jsou uveřejňovány v plném znění a nevyjadřují názor redakce.

Víte, že ... ?

  • - starosta Karel Mencl získal pozemek, který nebyl nabídnut občanům, za cenu 50 Kč/m2 a navíc při žádosti předložil zastaralou katastrální mapu (pravděpodobně z doby protektorátu)? Přesto prodej pozemku většina zastupitelů schválila!
  • - za rozestavěnou sportovní halu zaplatilo město již přes 29 000 000 Kč a konečná cena je již v této fázi výstavby navyšována o náklady na vícepráce ve výši přes 5 000 000 Kč? Ekonomická výhodnost nabídky byla přitom hlavním kritériem výběrového řízení.
Nevíte? Čtěte fakta!Obsah stránek © Občanské sdružení Králova Dvora - sdružení pro ochranu zájmů obyvatel a lepší životní prostředí.
Popelky Biliánové 236, 267 01 Králův Dvůr. Tel: 311 636 373, e-mail: , www.sdruzeni.kraluvdvur.cz
Tvorba stránek: Pavel Bokr a Jan Vyhnánek - Králův Dvůr
Postavičky pana Lístečka: © Iva Vyhnánková - Králův Dvůr
[CNW:Counter]