Informace o občanském sdružení

Občanské sdružení Králova Dvora má za cíl pomáhat řešit závažné problémy obyvatel našeho města.

Naše činnost se odvíjí od toho, co je pro občany to nejpodstatnější, snažíme se jim být nablízku a naslouchat jejich každodenním problémům i přáním!

Jsme stálými účastníky zahajovacích řízení místního stavebního úřadu a uplatňujeme v nich svoje stanoviska, spolupracujeme s MÚ při povolování kácení a následné výsadbě stromů a dřevin a také posuzujeme oprávněnost stížností našich občanů v oblasti životního prostředí.

Naši členové se vyjadřují k územnímu plánu města a spoluvytvářeli jsme i strategický plán. Podstatným rysem je skutečnost, že se Občanské sdružení Králova Dvora nezabývá pouze jevy z oblasti ekologie, ale že ve svých aktivitách postihuje i jiné, neméně významné společenské problémy.

Víme, že mnoho problémů se dá vyřešit jen dlouhodobou a usilovnou prací. Mnohokrát jsme prokázali, že takto pracovat dovedeme, využíváme při tom všech Vašich podnětů a myšlenek, které mohou být přínosem pro budoucnost našeho města.

Předseda

• Rozhoň Josef Mgr.